9 Tips For Pleasuring A Woman With Your Hands

06 Nov 2019

fifty shades of grey 1 Kodėl jūsų makšties kvapas gali būti jūsų partnerių įjungimas
https: //www.youtube.com/watch? v = Y-PPF0eDmOo
 9 patarimai, kaip pamaloninti moterį su savimi Rankos Kaip mes kalbėjome aukščiau, tiesioginė klitorio stimuliacija yra labiausiai patikima požiūris į pareikšti daug moterys orgazmui, o oralinis lytiniai santykiai yra gana geras būdas to siekti. Anal Stretchers: Best Way to Prepare for Anal Sex?”Nusileidimas mergaitei leidžia jums tikrą jausmą apie stimuliaciją, kuri jai patinka kiekviename susijaudinimo etape, ypač ​​ pagrindinis, – sako Kerneris. Kai esate arti orgazmo, nėra nieko blogiau, nei skambantis telefonas arba verkiantis vaikas moteriškumą orgazmai.

Nebijokite kalbėti sexy clubwear .

Tai gali skambėti akivaizdžiai , vis dėlto paklausti jūsų partnerio tiksliai , dėl ko ji karšta yra geriausias būdas padėti jos orgazmui. Iš tikrųjų tiesa, tyrimai įrodė, kad žmonės, esantys daugiau patogių kalbančių apie lytis turi aukštesnį lytinį aktą, nes jie papildomų), jums gali būti pagunda susitelkti (mažiau ) į bučiavimąsi daugiau X įvertintų malonumų naudai.
Padarykite apskritimus kuo griežtesnius arba platus , kaip jums patinka norite diapazonas gylis. Tai yra labai geras perdavimas kai atrasite tiesioginį kontaktą kartu su jūsų klitoriu yra per daug jums ir taip pat palengvina paprastesnį išlaikyti ritmą visada reikia to labiausiai. daugybės damų išankstinis žaidimas yra svarbiausia dalis paieška norint patirti orgazmą.

  • AKA, nori į save (save labiau tikėtina pasiekti orgazmą, jei į jų seksualinius santykius buvo įtrauktas derinys gilus bučiavimasis, oralinis seksas ir lytinių organų gifts for couples .
  • Atsineškite į kai kuriuos rekvizitus. .
  • Mes rekomenduojame peteliškę – lytinis aktas žaislas, kuris ne tik vibruoja jūsų užsikemša arba patenka į jūsų makštį, vis dėlto tikrai pumpuoja jūsų viduje, paspausdami mygtuką.

Mes paprašėme tikrosios ponios ir lytinių santykių pedagogės Jenny Block pasidalyti savo geriausiu patarimais patyręs orgazmą. 15. Kai kurie iš labiausiai mėgstamų sekso žaislų mergaitėms ivg lašinamas žemyn kolos saldainis 50ml < / a> yra vibratoriai ir dildo. Mes rekomenduojame peteliškę – lytinio akto žaislą, kuris ne tik tik vibruoja ant jūsų gniaužtų, ar patenka į jūsų makštį, vis dėlto tikrai pumpuoja tavyje paspaudus mygtuką. Kaip tu tai darai?

23 masturbacijos patarimai mergaitėms, kurioms reikia išlipti


Nesivaržykite skleisti skysčių iš makšties, kaip sutepdami jūsų